Apel podsumowujący pracę szkoły w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015

Tak jak co roku, w przeddzień ferii zimowych zebraliśmy się na apelu podsumowującym pracę szkoły w pierwszym półroczu. Apel odbył się w piątek 30 stycznia 2015 roku.

Celem apelu jest podsumowanie pracy w pierwszym semestrze. Dokonała go tradycyjnie pani dyrektor, która przedstawiła nasze sukcesy i dotychczasowe osiągnięcia. Nakreśliła też plany i oczekiwania, jakie czekają społeczność szkolną w drugim semestrze. Coroczny apel to również okazja do wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie dydaktyczne z poszczególnych klas, jak też tych, którzy mogą pochwalić się stuprocentową frekwencją. Wymienieni uczniowie otrzymali gratulacje z rąk pani dyrektor i gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek.

W tegorocznym apelu wyróżniono także uczniów biorących udział w konkursach i akcjach przeprowadzonych w tym półroczu w szkole. O szczegółach tychże piszemy w oddzielnych artykułach, do lektury których zapraszamy.