Czwartek, 2024-04-18

2. Archiwum
  3. 2016

Seans filmowy 3D

14 stycznia gościliśmy w szkole kino IMAX, dzięki któremu mogliśmy zobaczyć film nakręcony w technice trójwymiarowej.

Wieczorek integracyjny w Szkole Podstawowej w Żółkiewce

14 stycznia 2016 r. w  ramach rewizyty uczniowie klasy VI wraz ze swoją wychowawczynią p. Urszulą Kamieniecką udali się do Żółkiewki na wieczorek integracyjny przygotowany przez uczniów kl. VI "a" ze Szkoły Podstawowej w Żółkiewce, pod przewodnictwem p. Doroty Podgórskiej-Drozd.

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie dzieci z przedszkola ze swoimi babciami i dziadkami.  Uczczono w ten sposób ich święto.

Powiatowe rozgrywki w mini piłkę koszykową

2 i 3 lutego uczniowie szkoły uczestniczyli w powiatowych rozgrywkach w mini piłce koszykowej w ZS nr 1 w Krasnymstawie.

Choinka szkolna

Najbardziej oczekiwana, przez wielu, impreza szkolna: zabawa choinkowa, odbyła się w sobotę 06 lutego.

Wycieczka do kina Stylowy na film "Bella i Sebastian 2"

Dnia 11 lutego 2016 roku uczniowie z klas IV-VI pojechali na wyczekiwaną wycieczkę do Zamościa. Głównym celem  wyprawy było obejrzenie filmu pt. ”Bella i Sebastian 2”.

Bezpieczne ferie

W związku z feriami zimowymi w szkole realizowane były profilaktyczne zajęcia w zakresie bezpiecznego wypoczynku.  Podczas wszelkiej aktywności na wolnym powietrzu i nie tylko, powinniśmy pamiętać o bezpieczeństwie swoim oraz kolegów.

Walentynkowe wybory najsympatyczniejszych uczniów

12 lutego w szkole miała miejsce szkolna poczta walentynkowa. Uczniowie wybierali uczniów, którzy cieszą się największą sympatia swoich kolegów.

Mecz towarzyski Płonka - Nielisz

3 marca naszą szkołę odwiedzili uczniowie ze SP w Nieliszu. Rozegrali oni spotkania towarzyskie w piłkę nożną z naszą reprezentacją (klasy IV-VI).