Stroiki świąteczne dla Domu Pomocy Społecznej w Bzowcu

W dniu 17 grudnia przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariusza działajacego przy naszej szkole, przekazali wykonane przez siebie stroiki świateczne jak również dary - produkty spożywcze, dla Domu Pomocy Społecznej w Bzowcu. Wykonane dekoracje świąteczne umilą i wypełnią radością pokoje pensjonariuszy.

Współpraca naszej szkoły z Domem Pomocy Społecznej układa się bardzo dobrze i akcja SKW nie była pierwszym i na pewno nie ostatnim na to dowodem. Dziękujemy za wsparcie tej charytatywnej akcji promowanej przez naszych szkolnych wolontariuszy i zapraszamy w przyszłości do udziału w podobnych inicjatywach.

W imieniu Pani Dyrektor, nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Płonce, składamy wszystkim pensjonariuszom oraz pracownikom tej placówki najserdeczniejsze życzenia. Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą dużo zdrowia, spokoju, wiele radości i łask Bożych na kolejny rok.

Autor: Teresa Świst