Tomasz Wypych

Nauczyciel historii w klasach IV-VIII, informatyki w klasach I-III oraz wiedzy o społeczeństwie w klasie VIII. Opiekun biblioteki szkolnej. Wychowawca klasy VIII.

Pan Tomek związany jest ze szkołą od wielu lat. W swojej pracy kładzie nacisk na dobre, uczciwe relacje z wychowankami, kształtowanie w nich poczucia własnej wartości, otwartości, zdolności samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji. Osobiście ceni sobie swobodę, brak zobowiazań i dystans. Nie toleruje braku punktualności.

Interesuje się wszelkimi przejawami kultury i sztuki. Dużo czasu poświęca na czytanie, oglądanie fimów i podróże. Nie ucieka od bezczynności, którą wykorzystuje do uspokojenia i uporządkowania myśli. Swoje upodobania kulinarne określa jako "prymitywne" - jest niepoprawnym fanem pizzy.