Małgorzata Małysa

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego w klasach I-IV.

Pani Małgorzata jest jedną z najmłodszych stażem pracowników naszej szkoły. Nauczanie i praca z dziećmi jest jej pasją. Pozwala jej pomagać swoim uczniom w spełnianiu ich marzeń, dając jej samej ogromną radość i satysfakcję. Najbardziej lubi uczyć maluchy języka angielskiego (sama czyta często książki w tym języku). W pracy stara się wykorzystywać nowe, innowacyjne metody, aby pobudzić w dzieciach ciekawość świata i autentyczne emocje. Stosuje zasadę indywidualnego podejścia do każdego ucznia.

Prywatnie pani Małgorzata lubi jazdę na rowerze i lekturę dobrych książek z kubkiem pysznej kawy w ręku. Preferuje kuchnie wegetariańską (ulubiona potrawa - pierogi ruskie) i nie unika domowego ciasta.