Pożegnanie klasy VIII

24 czerwca miała miejsce niezwykle wzruszająca uroczystość. Żegnaliśmy uczniów klasy VIII, którzy spotkali się z panią dyrektor, wychowawczynią i nauczycielami, aby podziękować za wspólnie spędzony czas w szkole podstawowej.

Ze względu na bardzo trudne warunki pogodowe i obostrzenia epidemiologiczne, spotkanie odbyło się na wolnym powietrzu w cieniu, od zachodniej strony budynkun szkoły. Niecodzienne miejsce nie stanowiło żadnego problemu. Powód spotkania był o wiele ważniejszy. Uczniowie klasy VIII wraz z rodzicami zechcieli osobiście podziękować wszystkim tym, którzy wnieśli wkład w ich dotychczasowe edukacyjne losy. Wraz z podziękowaniami wręczone zostały skromne upominki. Były też łzy wzruszenia, zdjęcia pamiątkowe i dużo bardzo pozytywnych emocji. Oczywiście również rodzice dostali pamiątkowe podziękowania ze strony pani dyrektor.

Spotkanie zakończyło uroczyste wręczenie świadectw a przysłowiową "kropką nad i" było ostatnie grupowe zdjęcie z wychowawczynią.

Redakcja Szkolnej Strony życzy naszym absolwentom samych sukcesów, pozyskania wielu przyjaźni i jak najwięcej normalności w tych nietypowych czasach. Jednocześnie zapraszamy wszystkich na naszą stronę. Już niebawem obszerna fotorelacja poświęcona klasie VIII ze słowem autorskim wychowawczyni, Pani Małgorzaty Kot. Serdecznie zapraszamy.