Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

"Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno."

Dzień 24 czerwca dla jednych był zwykłym dniem, ale dla Nas był wyjątkowy, uroczysty i radosny. Dzień zadumy i wzruszeń. Tego dnia bowiem w przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania przedszkolaków. Był to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców jak i pań nauczycielek. Skończył się czas wspólnych zabaw i pracy oraz spotkań w przedszkolu. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi dzieciakami, pełnymi pomysłów, ciekawych świata, chętnych do podejmowania nowych zadań. Skończył się okres beztroski a rozpoczął czas przyjęcia nowych obowiązków.

Przedszkolaki pod kierunkiem swojej wychowawczyni przygotowały na tą okazję tańce i piosenki. Rodzice zrewanżowali się poczęstunkiem. Na pamiątkę dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy, książki i zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor i Rodziców. Tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.

Dziękuję Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Dzieciom życzę zdrowych, ciekawych i wesołych wakacji, uśmiechu na co dzień oraz wielu nowych przyjaźni.

Autor: Elżbieta Matysiak