Egzaminy ósmoklasisty 2021

Tegoroczne egzaminy ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka obcego odbyły się w dniach 25-27 maja.

Egzaminy weryfikujące wiedzę z całego okresu nauczania w szkole podstawowej są zarazem ostatnim ważnym sprawdzianem, jaki klasa ósma odbywa na tym etapie edukacji. Uczniowie przystępują do nich co roku, jednak ostatnie miesiące były szczególnie trudne ze względu na sytuację, jaka panowała w szkołach w okresie pandemii COVID-19. Warunki do nauki były nietypowe, metody i sposoby motywacji również. To wszystko, bez wątpienia, wpłynęło na pewność siebie uczniów klasy ósmej. Wyniki wydają się trudne do przewidzenia. Jesteśmy jednak wszyscy dobrej myśli...

25 maja maraton egzaminacyjny rozpoczął egzamin z języka polskiego. W środę przyszła kolej na matematykę, a w czwartek 27 maja uczniowie przystapili do egzaminu z języka angielskiego, który w naszej szkole zdawało 100% uczniów.

O wynikach będzie okazja poinformować w niedalekiej przyszłości. Dzisiaj musi wystarczyć nam galeria zdjęć zrobionych naszym ósmoklasistom tuż przed egzaminami. Zapraszamy.