Pokaz mody wiosennej z okazji Dnia Ziemi

Śledząc nowinki ze świata mody, dzieci z klasy II postanowiły w tym roku uczcić Dzień Ziemi pokazem kreacji wiosennych, uwzględniając trendy obowiązujące w lesie, wodzie i powietrzu.

Ze względu na zdalne nauczanie pokaz odbył się 26 kwietnia. Wszystkie kreacje były wyjątkowe i oryginalne, zaprojektowane według własnych pomysłów, zaczerpniętych ze świata fauny i flory. Wykonano je z wszelkich dostępnych materiałów: folii, bibuły, wstążek, tkanin, kartonu i kwiatów. Pomysłowość dzieci i rodziców była niewyczerpana. Po długiej nieobecności w szkole wszyscy bawili się wspaniale, dając upust wiosennym emocjom. Ta barwna i radosna impreza rozbudziła wyobraźnię dzieci, pozwoliła im odkryć w sobie odwagę, odsuwając lęk przed autoprezentacją oraz zainspirowała je do dalszej, twórczej aktywności.

Autor: Iwona Jabłońska