Akcja "Razem na święta"

Tuż przed przerwą świąteczną uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzeciej edycji charytatywnej akcji MEN "Razem na święta".

Pamiętając o osobach potrzebujących i samotnych nasi najmnłodsi uczniowie przygotowali skromne upominki aby przysporzyć chociaż odrobinę radości ludziom potrzebującym szczególnego wsparcia i otuchy w wyjątkowych dniach Świąt Bożego Narodzenia.

Klasa VIII i II wykonała kartki z życzeniami świątecznymi. Swoją cegiełkę dołożyły również dzieci z oddziału przedszkolnego, które uczą się stacjonarnie. Wspólnie z nauczycielami upiekły świąteczne pierniczki, które po udekorowaniu zostały ślicznie zapakowane i wysłane za pośrednictwem rodziców adresatom akcji, pensjonariuszom Domu Opieki Seniora w Bzowcu.

Wydarzenia miały miejsce 17 i 18 grudnia.

Autor: Iwona Jabłońska