Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Wszystko dobre, co się dobrze kończy... Za nami bardzo trudny i nietypowy rok szkolny. Dobiegł on końca i czas na pożegnanie, które również było inne niż zwykle. Zapraszamy na krótką relację z zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Ceremonia zakończenia roku szkolnego i wręczenia nagród i świadectw odbyła się na wolnym powietrzu, przed budynkiem szkoły. W ten sposób możliwe było zachowanie środków ostrożności związanych z epidemią koronawirusa.

Spotkania były krótkie i odbyły się w dwóch turach: klasy 0-III i IV-VIII. W trakcie zakończenia przyznano między innymi stypendia Wójta Gminy Rudnik Pawła Kucharczyka, który był obecny na tym spotkaniu i wręczył je wyróżnionym uczniom osobiście. Gratulujemy!

Zakończenie roku kończyło się krótkimi spotkaniami z wychowawcami. Wyjątkowy charakter miało spotkanie wychowawcy klasy VIII z uczniami, którzy już opuszczają mury naszej szkoły. Pozdrawiamy ich z tego miejsca i życzymy wszystkiego najlepszego w dalszych etapach edukacji.

Mamy nadzieję, że przyszły rok szkolny oszczędzi nam wszystkim kolejnych niespodzianek związanych z epidemią. Z taką nadzieją rozstaliśmy się 26 czerwca 2020 roku. Jak będzie w rzeczywistości przekonamy się już za dwa miesiące. Udanych wakacji!