Egzamin po klasie ósmej 2019/2020

W nietypowych warunkach, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, rozpoczął się egzamin ósmoklasisty. Nasi uczniowie o godzinie 9:00 otrzymali arkusze egzaminacyjne z języka polskiego. Do egzaminu przystapili w pełnym, jedenastoosobowym składzie.

Egzamin z języka polskiego rozpoczyna trzydniowy maraton, w którym ósmoklasiści sprawdzą swoją wiedzę również z matematyki i języka angielskiego. Tegoroczny egzamin wymagał zachowania wzmożonych środków ostrożności z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne. Mamy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na jego wynik. Nad prawidłowością przebiegu egzaminu czuwać będą komisje egzaminacyjne złożone z nauczycieli naszej szkoły i zewnętrznych obserwatorów.

Nie pozostaje nam nic innego jak raz jeszcze życzyć wszystkim uczniom osiągnięcia wysokiego wyniku. Trzymamy za Was kciuki. Połamania długopisów!