Walentynki 2020

Sympatia, miłość, przyjaźń... Wszystkie te słowa kojarzą się nam z czymś przyjemnym i pozytywnym. Takie święta jak Walentynki pomagaja nam okazać swoje uczucia nieco bardziej bezpośrednio niż zwykle, za pośrednictwem szkolnej Poczty Walentynkowej.

Poczta Walentynkowa działa w szkole co roku i jest to już wieloletnia tradycja. Organizowana jest przez Samorząd Uczniowski. Upominki, listy i pamiątkowe kartki walentynkowe wręczane są oficjalnie na ogólnoszkolnym apelu. Budzi to wielkie emocje i wzruszenia, szczególnie u najmłodszych kolegów i koleżanek.

W tym roku walentynkowa skrzynka z listami była wyjątkowo pełna. Wręczenie wszystkich przekazanych dowodów sympatii trwało długo, ale nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Apel został uwieńczony grupowym zdjęciem przedstawiającym uczniów, którzy otrzymali najwięcej walentynek z każdej klasy w towarzystwie przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy wszystkim i życzymy z okazji swięta wiele miłości i przyjaźni!!!