Dzień Babci i Dziadka

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali 31 stycznia uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka, na które zaprosili najstarszych członków swoich rodzin.

Główna część uroczystości to popisy artystyczne maluchów. Każde z nich zaprezentowało krótki wierszyk okolicznościowy, a wszystkie razem pokazały wielkie zaangażowanie wokalne podczas odśpiewywania kolejnych piosenek dedykowanych swoim dziadkom. Nie dało się ukryć wzruszenia. Występy artystyczne wszystkim bardzo się spodobały.

Po zakończeniu popisów przyszedł czas na prezenty. Dziadkowie zostali obdarowani przygotowanymi przez wnuczków podarunkami. Nastepnie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Spotkanie międzypokoleniowe miało charakter integracyjny. Dziadkowie mieli okazję porozmawiać ze sobą, pochwalić się swoimi najmłodszymi pociechami, a nawet zatańczyć z nimi. Swobodna atmosfera udzieliła się podczas grupowych i indywidualnych zdjęć, którymi cała impreza została zakończona.

Dzieci zostały przygotowane przez swoją wychowawczynię, Panią Teresę Świst.