Apel podsumowujący pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020

Pierwsze semestr pracy w roku szkolnym 2019/2020 mamy już za sobą. Zwyczajowo został on podsumowany przez Panią Dyrektor na apelu szkolnym, który odbył się 31 stycznia.

Na apelu zostały omówione wyniki w nauczaniu, jakie poszczególne klasy osiągnęły w pierwszym półroczu, podsumowana zastała sytuacja wychowawcza oraz Pani Dyrektor przedstawiła wnioski do pracy na następny semestr. Ważnym punktem apelu było wyróżnienie uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią dydaktyczną. Zostali oni nagrodzeni zasłużonymi brawami oraz ładnymi albumami. Wyróżnieni uczniowie to: Amelia Hajduk i Szymon Kozina z klasy IV, Magdalena Hargot z klasy V, Lena Komisarska, Piotr Szewczyk i Gabriela Szewczyk z klasy VI, Gabriela Gajak i Julia Nowosadzka z klasy VII oraz czworo uczniów z klasy VIII: Adrian Król, Aleksandra Mazurek, Emilia Stecko i Aleksandra Telejko.

W drugiej części apelu poruszono różne sprawy dotyczące pracy szkoły  w drugim półroczu. Przedstawiono też informację dotyczącą tegorocznej 3-dniowej wycieczki szkolnej, tradycyjnie planowanej na przełom maja i czerwca.