Na lodowisku...

Uczniowie klasy VII pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Kot 30 stycznia wybrali się na wyjazd integracyjny promujący aktywne spędzanie czasu na lodowisko OSiR w Zamościu.

Pomimo porannej złej aury, po przyjeździe do Zamościa przestało padać i mogliśmy się cieszyć z bardzo przyjemnej formy ruchu na swieżym powietrzu. Niektórzy uczniowie często przyjeżdżają na lodowisko i jeżdżą już bardzo dobrze, inni mimo, że włożyli łyżwy po raz pierwszy, radzili sobie też świetnie i pod koniec naszego pobytu sunęli sprawnie po lodowej tafli. Zdarzały się oczywiście upadki, ale nie były one groźne i wywoływały salwy śmiechu.

Po wizycie na lodowisku pojechaliśmy coś zjeść i wróciliśmy po południu do szkoły. Wyjazd był bardzo udany.

Autor: Małgorzata Kot