Choinka szkolna

Choinka szkolna - czas zabawy i radości, zwyczajowo poprzedza dwutygodniowe ferie zimowe. W tym roku wydarzenie to odbyło się w niedzielę 12 stycznia.

Choinka szkolna ma od lat charakter integracyjny. Uczestniczą w niej dzieci, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. Taka formuła sprawia, że frekwencja zawsze dopisuje. I tak też było w tym roku.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 13-tej i trwała do godziny 19-tej. W jej trakcie uczniowie mogli zjeść ciepły posiłek, częstować się ciastkami, otrzymać paczki upominkowe podczas wizyty św. Mikołaja oraz bawić się pod okiem nauczycieli i rodziców w rytm muzyki prezentowanej przez doświadcznonego DJ-a. Miło było popatrzeć na bawiące się dzieci. I choć śniegu w tym roku za oknem nie ma, na choince panowała wspaniała, zimowo-świąteczna atmosfera. Jeśli nie wierzycie, zechciejcie popatrzeć na obszerny wybór zdjęć z opisywanej imprezy. One znacznie lepiej niż słowa oddadzą nastrój tego wydarzenia.