Apel na temat bezpieczeństwa inaugurujący okres ferii zimowych

Spotkanie na ogólnoszkolnym apelu 9 stycznia, w przeddzień rozpoczęcia dwtygodniowych ferii zimowych, było poświęcone sprawom bezpieczeństwa. Apel poprowadziła Pani Dyrektor Barbara Ochniowska.

Na apelu zostały przedstawione ogólne wyniki w nauczaniu w I półroczu b. r. szk., poruszono sprawy organizacyjne zwiazane ze zbliżającą się  choinką szkolną, ale przede wszystkim skupiono się na zagadnieniach dotyczących bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych. Tematyka ta co roku powraca na lekcjach wychowawczych, spotkaniach z rodzicami, indywidualnych rozmowach z dziećmi, a swoje podsumowanie znajduje właśnie w takich momentach. Cóż można dodać poza życzeniami bezpiecznego powrotu do szkoły już za dwa tygodnie...

Szczególnym momentem było odczytanie listu gratulacyjnego skierowanego do uczestników i opiekunów biorących udział w konkursie plastycznym pod nazwą: "EUROPEJSKIE LUBELSKIE", zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie. Z naszej szkoły w konkursie brało udział czworo dzieci z klasy I: Adrianna Antoszczak, Kornelia Atras, Szymon Kalita i Malwina Rudnicka (pod opieką Pani Iwony Jabłońskiej) oraz uczennica klasy VIII Aleksandra Telejko. Wszyscy oni zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami, a poszczególne klasy pięknymi, kolorowymi kalendarzami. Gratulujemy!