Ósmej klasie na do widzenia...

Tegoroczni ósmoklasiści, po dwuletniej przerwie, są pierwszymi uczniami opuszczającymi mury naszej szkoły. To wystarczający powód, aby poświęcić im pożegnalną galerię zdjęć na naszej stronie.

Dziewięć lat to dla jednych dużo, dla innych to tylko epizod, fragment dłuższej opowieści. Dziewięć lat to dla niektórych całe życie. Dziewięć lat to dla wielu całe dzieciństwo... Mamy nadzieję, że dla tegorocznych absolwentów naszej szkoły był to bardzo ważny etap ich drogi. Jak ważny okaże się dopiero za wiele lat, ale można  bez ryzyka założyć, że z każdym rokiem waga tych lat bedzie rosła do momentu, aż staną się one wyidealizowaną Itaką, do której powraca się we wspomnieniach.  Zanim to nastąpi nasze drogi zapewne się rozejdą. Ale pamiętajcie drodzy Absolwenci, że już na zawsze zostaniecie częścią tej szkoły i fragmentem życia każdego z nas. Tak jak ta szkoła zostanie częścią Was.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z lat 2010-2018. Pokazują jak dorastaliście i jaki wkład mieliście w rozwój i codzienne życie szkoły. Przedstawiają Was w chwilach oficjalnych, przypadkowych ujęciach i śmiesznych sytuacjach. Niektórzy zmienili się przez te lata bardzo, inni nieco mniej. Zapraszamy więc do tego wspominkowego rejsu w przeszłość, życząc Wam samych sukcesów w dalszej nauce, szczęścia w życiu prywatnym i niegasnącego blasku w oczach. Blasku, który da się zauważyć na tak wielu prezentowanych zdjęciach.