Rajdy rowerowe do Nielisza i Rudnika

Dzień Dziecka w tym roku obchodziliśmy 31 maja. Klasy IV-VIII spędziły go bardzo aktywnie, wybierając się na dwa rajdy rowerowe: do Nielisza i Rudnika.

Uczniowie z klas IV-V wraz z panią Marzeną Mazurek i panią Urszulą Kamieniecką udali się do Rudnika. Dużo czasu spędzili na siłowni, która znajduje się na świeżym powietrzu. W przerwie odwiedzili również miejscowy sklep, gdzie mogli ugasić pragnienie i zjeść lody.

Klasy VI-VIII razem z panią dyrektor Barbarą Ochniowską-Łyś i panią Małgorzatą Kot udały się w kierunku Nielisza. Na przejażdżkę wybrali mniej uczęszczane drogi prowadzące przez Płonkę Poleśną i Kolonię Staw Ujazdowski. W Nieliszu zatrzymali się na plaży Moczydło i plaży przy hotelu Marina. W przepięknych okolicznościach przyrody zjedli przekąski, lody i po odpoczynku wrócili do szkoły na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Po powrocie wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Autor: Urszula Kamieniecka, Małgorzata Kot