Dzień Mamy i Taty

31 maja obfitował w naszej szkole w szereg wydarzeń rekreacyjnych, sportowych i integracyjnych. Obchodziliśmy wtedy Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Niezapominajki. Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami brali też udział w rajdach rowerowych do Nielisza i Rudnika. Oto pierwsza z relacji, podsumowująca Dzień Mamy i Taty. Startujemy...

Jak co roku, dzieci z klas I-III świętowały Dzień Mamy i Taty słowem, piosenką i tańcem. W przygotowanych pod okiem swoich wychowawczyń programie, wyraziły swoim mamom miłość i wdzięczność za serce, które wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza pierwsze potknięcia i psoty. Ojcowie zostali docenieni za mądrość i autorytet oraz troskę, którą wykazują w trudnych chwilach. Jedni i drudzy, licznie przybyli na uroczystość, mogli zobaczyć swoje pociechy recytujące okolicznościowe wiersze, śpiewające piękne piosenki oraz popisujące się w grupowych i indywidualnych układach tanecznych. Na ich twarzach można było zauważyć prawdziwe wzruszenie i dumę ze swoich maluchów.

Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim mamom i tatom piękne kwiaty i złożyły życzenia. Finałem imprezy było wspólne odtańczenie jednej z piosenek.

Dołączamy się oczywiście do wszystkich serdeczności, prezentując najbardziej efektowne zdjęcia z opisywanej uroczystości.

Autor: Teresa Świst