Musical "W 80 dni dookoła świata"

Dnia 27 marca 2019 r. wyruszyliśmy na wycieczkę do Krasnegostawu, by obejrzeć musical na motywach powieści Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata". Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas IV-VII.

Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga to barwne przedstawienie opisujące podróż dookoła świata w 80 dni, przeróżnymi środkami transportu.

Wartka akcja, różnorodność kostiumów wielu postaci, oryginalna scenografia i niepowtarzalna muzyka przeniosła wszystkich widzów w inny wymiar, w którym bardzo liczy się czas… Upływające dni, godziny, a nawet minuty tej niebywałej eskapady uświadomiły nam, jak istotna jest każda chwila naszego codziennego życia.

Taka wyprawa zapewniła nam niezapomnianych wrażeń wizualnych i w magiczny sposób przeniosła wszystkich w czasie.

Opiekę nad uczniami sprawowały:  p. U. Kamieniecka, p. M. Kot  i p. M. Mazurek.

Autor: Urszula Kamieniecka