Dzień Kobiet

Dzień Kobiet od lat obchodzony jest w naszej szkole nieoficjalnie. Nie oznacza to, że zapominamy wtedy o naszych koleżankach. Wcale nie.

Charakter tego dnia jest wyjątkowy i mimo, że nie organizujemy już wystawnych akademii i obchodów, to zawsze staramy się, aby tego dnia panie nauczycielki i szkolne dziewczęta czuły się wyjątkowo. W tym roku każda z klas przygotowała we własnym gronie poczęstunek i upominki, najczęściej w postaci kwiatków.

Dzień Kobiet odbył się również w pokoju nauczycielskim. O naszych nauczycielkach i Pani Dyrektor nie zapomnieli przedstawiciele nowo wybranych władz gminy: Pan Wójt Paweł Kucharczyk i Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty, Pan Dariusz Zając. Odwiedzili oni naszą szkołę i złożyli życzenia na ręce Pani Dyrektor Barbary Ochniowskiej, przy okazji wizytując budynek.

Wszystkiego najlepszego, drogie Kobiety! Za rok będzie ponownie okazja do przeżycia miłych chwil...