Kochamy naszych Dziadków...

Pod hasłem: "Kochamy naszych Dziadków", 1 marca odbyła się uroczystość zorganizowana przez najmłodszych uczniów, na którą zostali zaproszeni dziadkowie naszych maluchów. W ten sposób upamiętniono, obchodzony przed paroma tygodniami, Dzień Babci i Dziadka.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9-tej w pomieszczeniu świetlicy. Na sali zgromadziła się liczna reprezentacja seniorów, którzy z uwagą przez ponad godzinę oglądali popisy swoich wnucząt. Dzieci przygotowały imprezę dużo wcześniej, lecz obiektywne okoliczności sprawiły, że mogliśmy ją obejrzeć dopiero teraz. Nie szkodzi, wszyscy są świadkami, że dzieci nie zapomniały swoich ról i przedstawiły program perfekcyjnie. Znalazły się w nim recytacje wierszy, popisy wokalne i bardzo zabawne skecze, które rozśmieszyły wszystkich zgromadzonych. Również publiczność była angażowana do zabawy z dziećmi, co było udanym posunięciem i wzbudziło szczery entuzjazm. Można powiedzieć, że humory wszystkim dopisywały od samego początku uroczystości, od wspólnie odśpiewanego "Sto lat" i wręczenia własnoręcznie wykonanych przez dzieci prezentów. Potem było już tylko lepiej. Zabawa trwała w najlepsze, nawet po zakończeniu części oficjalnej. Po niej dzieci miały możliwość spędzenia ze swoimi dziadkami czasu we własnym gronie, bez obecności osób postronnych i obiektywu naszego szkolnego aparatu. Trudno, muszą nam wystarczyć przedstawione poniżej zdjęcia, które w pełni ilustrują nastój tej sympatycznej uroczystości. Zapraszamy do ich obejrzenia, a Babciom i Dziadkom życzymy raz jeszcze: Sto lat i duuuużo zdrowia!!!