Walentynki 2018

14 lutego obchodzimy Dzień Zakochanych, potocznie nazywany Walentynkami. Wbrew nazwie nie jest to jedynie święto kochajacych się par, ale również wszystkich tych, wobec których żywimy ciepłe uczucia: przyjaźni, sympatii, zrozumienia. Przynajmniej w naszej szkole ma ono taką wymowę...

Dlatego, jak co roku, aby uczcić walentynkowy czas, wybieramy spośród siebie dwoje uczniów, cieszących się największą sympatią reszty naszej społeczności. Wybory są przeprowadzane przez Samorząd Uczniowski. O wygranej decyduje ilość walentynkowych listów, jakie zbiera od uczniów funkcjonująca wtedy w szkole poczta walentynkowa. Wyrazy sympatii, zazwyczaj anonimowe, dostają wszyscy uczniowie, ale również nauczyciele.

Tegoroczni zwycięzcy to: Wiktoria Kardyka z klasy V i Mikołaj Cichosz z klasy VI. Gratulujemy tak szerokiego grona przyjaciół i wielbicieli.

P. S. Wybory odbyły się ostatniego dnia przed feriami, 08 lutego 2019 r.