Seans "O psie, który wrócił do domu"

7 lutego klasa VII wraz z kolegami z klasy VIII odwiedzili zamojskie CKF "Stylowy". Cel wizyty: seans familijno-przygodowego filmu pt. "O psie, który wrócił do domu".

Wyjazd do kina rozpoczął się o godzinie 9:00. Czas w autobusie umilały wycieczkowiczom: słuchanie muzyki i głośne rozmowy. Po dojeździe pod budynek kina każdy z uczestników odebrał bilety i usadowił się w wygodnych fotelach sali kinowej, oczekując na seans. Film opowiadał historię psa Belli, który po wielu perypetiach powraca do domu, aby odnaleźć swojego ukochanego pana.

Film był bardzo wzruszający. Pozwalał zrozumieć istotę bezwarunkowego przywiązania czworonogów do swoich właścicieli i relacji jaka między nimi zachodzi.

Po zakończeniu seansu udaliśmy się do autobusu i pojechaliśmy do szkoły. Tym razem nie było czasu na odwiedziny ani w ulubionej restauracji McDonald's, ani Galerii Handlowej "Twierdza". Trochę szkoda, że nie jest on z gumy...

Organizatorem wycieczki był wychowawca klasy VII - Adam Kot, który pełnił też funkcję opiekuna grupy podczas wyjazdu.

Autor: Adam Kot