Jasełka

Zimową przerwę świąteczną poprzedza wystawienie tradycyjnych jasełek szkolnych. Biorą w nich udział wszyscy, którym bliski jest nastrój Świąt Bożego Narodzenia, tych najbardziej rodzinnych świąt w roku.

Jasełka szkolne odbyły się 20 grudnia. Przygotowane zostały przez panie: Marzenę Mazurek i Alicję Solan. Piękny wystrój sali korespondował ze śpiewanymi kolejno przez uczniów poszczególnych klas kolędami i wystawianymi przez nich scenami biblijnymi. Jasełka oglądali zgromadzeni uczniowie, nauczyciele i rodzice. Niestety ci ostatni w tym roku nie dopisali, ale można to zrzucić na karb przedświątecznego nagromadzenia obowiazków. Szczególnie im prezentujemy bardzo obszerny wybór zdjęć z uroczystości. Dla pozostałych niech będą wspomnieniem mile spędzonych, przedświątecznych chwil w szkole.