Piknik Strażacki w Lublinie

18 maja na lubelskich błoniach rozciągających się u stóp Zamku Lubelskiego, odbył się Piknik Strażacki, na który zostali zaproszeni laureaci-zwycięzcy eliminacji powiatowych konkursu plastycznego "Nie wypalaj traw".

Powiat krasnostawski na wojewódzkich eliminacjach reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej w Płonce: Patrycja Babiarz, Julia Partyka i Patrycja Radecka.

podczas Pikniku zwycięzcom konkursów powiatowych zostały wręczone nagrody. tego dnia odbyły się zawody w udzielaniu pierwszej pomocy. Brali w nim udział reprezentanci powiatów z całego województwa lubelskiego. I tutaj uwaga: miano najlepszej ratowniczki uzyskała nasza uczennica - Patrycja Babiarz (I miejsce). Gratulujemy jej i całej zwycięskiej drużynie!

Autor: Alicja Solan