Choinka szkolna

14 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczysta choinka, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki i jednocześnie rozpoczynająca ferie zimowe. Uczniowie bawili się na niej wraz ze swoimi nauczycielami, rodzicami i rówieśnikami. Na choince obecni byli również zaproszeni goście.

Zabawę choinkową przygotowała Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami i uczniami szkoły. Pięknie udekorowana sala przez całe sobotnie popoludnie była sceną tańców, zabaw i swawoli uczestników tej lubianej i wyczekiwanej imprezy. Na koniec w progach naszej szkoły zagościł Święty Mikołaj przynosząc dzieciom wyczekiwane paczki z prezentami. O nastroju panującym na sali poświadczą zdjęcia, a nam pozostaje podziękować wszystkim tym, którzy brali udział w przygotowaniach do zabawy i jej obsłudze. Już teraz zapraszamy za rok, życząc w jego trakcie, równie pozytywnych wrażeń!