Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Zawody pilki nożnej dziewcząt i chłopców Płonka - Rudnik

21 kwietnia na boisku naszej szkoły rozegrane zostały gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców ze Szkołą Podstawową w Rudniku.

Niestety w obu spotkaniach musieliśmy uznać wyższość naszych gości, którzy pewnie pokonali uczniów naszej szkoły wygrywając 8 : 0 z chłopcami a 4 : 1 z dziewczętami. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnym szczeblu rozgrywek. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Drużyna dziewcząt: Kinga Komisarska, Aleksandra Partyka, Wiktoria Zając, Daria Łata, Łucja Dudzińska, Paulina Kwiecińska, Patrycja Radecka, Patrycja Babiarz, Patrycja Kowalczyk, Iza Podgórska i Karolina Zielonka.

Drużyna chłopców: Jakub Szponar, Paweł Szafrański, Alan Pawelczyk, Jakub Kamieniecki, Jakub Skiba, Przemek Pomarański, Konrad Kowalczyk, Radek Kardyka, Bartek Włodarczyk, Wojtek Cichosz i Grzegorz Korzec.

Drużyny przygotował pan Adam Kot.

Autor: Adam Kot