Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Jasełka szkolne

Tradycyjnie, w przeddzień zimowej przerwy świątecznej spotykamy się wszyscy na jasełkach przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Jest to okazja do podzielenia się opłatkiem, wysłuchania kolęd i piosenek świątecznych a także poczucia atmosfery zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Pieczę nad przebiegiem uroczystości, jak zawsze, sprawowała Pani katechetka Marzena Mazurek, która z uczniami klas IV-V wystawiła przedstawienie jasełkowe zakończone spotkaniem opłartkowym.  W tym roku miało ono szczególnie spontaniczny i sympatyczny charakter i wszyscy zgromadzeni mieli okazję poczuć iście rodzinną atmosferę. Było to o tyle łatwiejsze, że szkoła już od wielu dni ustrojona była świątecznymi ozdobami. Niektóre z nich przedstawiamy na poniższych zdjęciach, gratulując jednocześnie talentu i wytrwałości dzieciom, które je wykonały.

Jasełka odbyły się w świetlicy szkolnej 22 grudnia 2015 roku.