II Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej Zbigniewa Dmitrocy

24 kwietnia w Ośrodku Kultury Samorządowej w Żółkiewce odbył się II Międzynarodowy Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej Zbigniewa Dmitrocy.

Brała w nim udział liczna reprezentacja miłośników poezji z naszej szkoły. Pierwsza grupa dzieci, licząca 6 osób, to nasi najmłodsi uczniowie. Rywalizowali oni recytując wiersze w grupie 5-6 latków. Druga grupa - dzieci biorące udział w Konkursie w grupie wiekowej klas IV-VIII, to trzy uczennice klasy V. Wszyscy bardzo poważnie przystąpili do recytacji ulubionych wierszy Zbigniewa Dmitrocy, co zaowocowało dwoma wyróżnieniami, które dostały: Marcelina Szewczyk wśród maluchów i Malwina Rudnicka w grupie dzieci starszych. Nie pozostaje nam nic, jak tylko pogratulować wszystkim uczestnikom. Już teraz czekamy na kolejną edycję tego wydarzenia.