Plastyczne prace najmłodszych uczniów

W okresie nauki zdalnej dla klas starszych to najmłodsi uczniowie dają energię naszej szkole i to oni sprawiają, że jest ona wciąż pełna życia i pozytywnych emocji. Przykładem tego są prace plastyczne, jakimi dekorują jej mury.

Na zdjęciach chcemy zaprezentować Wam próbkę ich artystycznych talentów. Przedstawiamy wysrtroje klas i wybrane prace uczniów, które zostały wykonane na zajęciach lekcyjnych i godzinach świetlicowych. Nad ich wykonaniem czuwały panie opiekunki: Elżbieta Grabek, Małgorzata Małysa, Elżbieta Matysiak, Dorota Sawicka, Agata Sowa, Alicja Solan i Teresa Świst. Prace najmłodszych wnoszą do szkoły odrobinę optymizmu, tak potrzebnego w tych niezbyt wesołych czasach i przypominają o zbliżających się świętach i wiośnie. Bardzo wszystkim dzieciom gratulujemy!