Zawody sportowe w Nieliszu

15 października dzieci z klas II i III uczestniczyły w zawodach sportowych na kompleksie Orlika w Nieliszu.

Dzieci brały udział w meczach piłki nożnej ze SP w Nieliszu (klasa III), który przegrały 0:5. Drugi mecz (z klasą II) zakończył się niestety też minimalną porażką 1:2. Mimo niekorzystnych wyników postawa naszych zawodników napawa optymizmem. Przegrane w obu meczach po części tłumaczy fakt iż w naszych drużynach szkołę reprezentowały również dziewczęta.

Drugą rozgrywaną tego dnia dyscypliną był wielobój drużynowy. Wystawiona przez nas reprezentacja składała się z sześciu dziewcząt i zajęła III miejsce. Wygrała II klasa ze SP w Nieliszu.

Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami. Skład naszej reprezentacji to: Karol Dziurka, Emilia Stecko, Adrian Król, Konstancja Oseła, Kamila Pawelczyk, Małgorzata Janicka, Kacper Knap, Mikołaj Cichosz, Dominika Dziurka, Magdalena Podgórska, Wiktoria Źróbek i Malwina Chwil. Zawodnikami podczas wyjazdu opiekował się pan Adam Kot. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Adam Kot