"Grosz do grosza..." - apel promujący oszczędzanie w SKO

19 października odbył się okolicznościowy apel przygotowany przez młodszych członków SKO mający za zadanie promowanie oszczędzania.

Uczniowie zaprezentowali inscenizację "Kto nie chce wiedzieć, co to jest nędza - niech razem z nami od dziś oszczędza". Wzięły w niej udział dzieci, które zachęcały do oszczędzania nie tylko pieniędzy, ale również wody, energii elektrycznej i czasu. Przedstawione krótkie scenki pokazały oszczędzanie w życiu codziennym i dały praktyczne wskazówki, jak ma to robić każdy z nas.

Po przedstawieniu zostały wręczone nagrody za udział w akcji "Wakacyjna przygoda z finansami". Laureatami zostali: Adam Słabosz, Emilia Kozina, Hanna Kiszczak, Agata Kisielewicz, Oliwia Wojtaszek, Antonii Nowosadzki, Maja Słabosz i Antonii Nowosadzki. Serdecznie gratulujemy i raz jeszcze zachęcamy wszystkich do regularnego oszczędzania w SKO.

Autor: Iwona Jabłońska