Dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzony jest zwykle 30 września. W tym roku w naszej szkole z powodu różnego rodzaju okoliczności uczciliśmy go dopiero 12 października. W dniu tym Samorząd Uczniowski zorganizował zabawy taneczne dla wszystkich grup wiekowych.

Pierwsi na parkiet wyszli oczywiście najmłodsi. Ich zabawy odbywały się pod czujnym okiem wychowawczyń w swojej klasie. Pełne były radości i tańca. Nie brakowało też poczęstunków i różnego rodzaju konkursów. Zaraz po nich, w sali gimnastycznej bawili się ich starsi koledzy z klas I-III. Oni również tańczyli z wielkim zaangażowaniem. Nawet panie wychowawczynie nabrały rumieńców.

Uczniowie klas IV-VIII rozpoczęli swoją dyskotekę tuż po lekcjach. Oni też mieli czas na ulubione dania, słodycze i napoje. Ale główną atrakcją pozostawał taniec. Doskonale widać to na załączonych zdjęciach.

Dyskoteka skończyła się grubo po godzinie 18-tej. Uczniowie mieli jeszcze ochotę na zabawę, ale wszystko musi mieć swój koniec. Pozostały zdjęcia i już teraz odliczamy czas do Andrzejek...