Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Bieżący rok szkolny miał swoją inaugurację nieco później niż zwykle - 4 września. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Wszyscy razem pożegnali wakacje i uroczyście rozpoczęli rok szkolny 2023/2024.

Podczas inauguracji odczytano listy okolicznościowe władz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Barbara Ochniowska-Łyś wygłosiła krótkie przemówienie, przedstawiła cele i wytyczne na nadchodzący rok szkolny. Nie dało się ukryć dobrego nastroju, jaki towarzyszył zgromadzonym. Zaraz po jej wystąpieniu głos zabrał Pan Paweł Kucharczyk, Wójt Gminy Rudnik. On również przywitał wszystkich i przedstawił plany przedsięwzięć i inwestycji, które będą miały miejsce w tym roku na terenie naszej szkoły. Bardzo miłym akcentem były gratulacje złożone Pani Dorocie Sawickiej. W czasie wakacji uzyskała ona stopień nauczyciela mianowanego, co jest ważnym etapem w karierze zawodowej każdego nauczyciela. Po części oficjalnej wychowawcy odbyli krótkie spotkania z uczniami w klasach. Początek roku szkolnego stał się faktem. Życzymy wszystkim uczniom, aby przebiegał on bez zakłóceń i obfitował w wiele cennych doświadczeń. No i oczywiście w same bardzo dobre oceny.