I Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej Zbigniewa Dmitrocy

26 kwietnia dzieci z naszej szkoły brały udział w I Międzygminnym Konkursie Poezji Dziecięcej Zbigniewa Dmitrocy w Żółkiewce.

Popularyzacji twórczości poety pochodzącego z naszego regionu podjął się Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce. Zainteresowanie wydarzeniem przerosło wszelkie oczekiwania. Można to było odczuć podczas konkursu. Przesłuchania odbywały się w trzech grupach wiekowych. Nasi reprezentanci mówili wiersze w grupie 5-6 latków oraz w grupie wiekowej klas IV-VI.

W wyniku prac jury konkursowego nasi reprezentanci otrzymali dwa wyróżnienia. Wszyscy bardzo dobrze wspominają występy w Żółkiewce i już teraz zapowiadają chęć ponownego uczestnictwa w imprezie. Poniżej przedstawiamy pełny skład naszej reprezentacji recytatorów.

Grupa dzieci 5-6 letnich:

- Zuzanna Tutka (wyróżnienie)

- Marcelina Szewczyk (wyróżnienie)

- Emilia Tutka

- Hanna Godziszewska

Klasy IV-VI:

- Szymon Szyjduk (klasa V)

Uczestników konkursu przygotowali: Dorota Sawicka i Tomasz Wypych.

Dziękujemy za udane występy i czekamy na kolejną edycję Konkursu.