Halowy turniej piłki nożnej w Rudniku

W dniu 18 kwietnia nauczyciele wychowania fizycznego szkół podstawowych w Płonce i Rudniku zorganizowali turniej halowej piłki nożnej dla uczniów klas IV-VII.

W zawodach uczestniczyły dwie ośmioosobowe drużyny dziewcząt i chłopców z każdej szkoły. Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej i integracja środowiska poprzez sportową rywalizacjię międzyszkolną.

I miejsce wśród chłopców zdobyła drużyna z Rudnika, wygrywając swój mecz 4:2. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła drużyna z Płonki wygrywając 4:1. Obie drużyny zostały nagrodzone pucharami przechodnimi i okolicznościowymi dyplomami. Zostały one wręczone oficjalnie na zakończenie zawodów a powtórnie podczas specjalnego apelu, który odbył się w szkole 20 kwietnia. Brawa dla wszystkich uczestników turnieju.

Autor: Agnieszka Sucharzewska