Wycieczka do ZOO w Zamościu

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły 18 czerwca wzięli udział w wycieczce szkolnej do ZOO w Zamościu.

Celem wycieczki było odwiedzenie zamojskiego ZOO, które po niedawnej modernizacji wprost prosiło się o wizytę. W wyprawie, pod okiem pań opiekunek: Elzbiety Grabek, Elżbiety Matysiak i Teresy Świst, wzięły udział dzieci z klas II i III oraz sześciolatki z klasy pani Matysiak. Uczniowie zwiedzili dokładnie wszystkie zakamarki ogrodu i zakupili szereg atrakcyjnych pamiątek.

ZOO nie było jedyną atrakcją tego wyjazdu. Nie obyło się bez wizyty w McDonaldsie, gdzie powodzeniem cieszyły się nie tylko lubiane przez uczniów hamburgery, ale również tamtejszy plac zabaw. Zmęczeni, ale też zadowoleni uczniowie powrócili do Płonki wczesnym popołudniem.