III Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Nielisz

24 maja braliśmy udział w biegach przełajowych organizowanych przez Stowarzyszenie "Delta" w Nieliszu i Gminę Nielisz.

W zawodach wzięło udział około 100 uczestników ze szkół podstawowych w: Nieliszu, Złojcu i Płonce. Naszą szkołę reprezentowała grupa 35 dzieci z klas III-VI. Osiem biegów wiodło przez malowniczą trasę przełajową, biegnącą przez kompleks leśny położony nad zalewem w Nieliszu. Każda runda odbyła się  z podziałem na kategorie wiekowe, w każdej zaś kategorii brały udział oddzielnie chłopcy i dziewczynki.

W biegach nagrodzono trzech najszybszych zawodników. Pozostałe dzieci, za ukończenie zawodów otrzymały smaczne rogale i napoje owocowe. Każda uczesniczącach w biegach szkoła dostała na pamiątkę zawodów okolicznościowe: puchar i dyplom.

Najlepiej wśród zawodników naszej szkoły zaprezentowały się:

- Malwina Chwil z klasy III - II miejsce

- Patrycja Babiarz z klasy V - III miejsce.

Opiekunami w trakcie zawodów byli: Iwona Jabłońska, Adam Kot i Tomasz Wypych.

Autor: Adam Kot