Powiatowe rozgrywki w mini piłkę koszykową

2 i 3 lutego uczniowie szkoły uczestniczyli w powiatowych rozgrywkach w mini piłce koszykowej w ZS nr 1 w Krasnymstawie.

Pierwszego dnia w zawodach brały udział dziewczęta w składzie: Kinga Komisarska, Wiktoria Zając, Alicja Szewczyk, Aleksandra Partyka, Daria Łata, Paulina Kwiecińska, Łucja Dudzińska, Patrycja Babiarz, Patrycja Kowalczyk, Patrycja Radecka, Julia Partyka, Iza Podgórska. Naszym dziewczętom, mimo ambitnej postawy, nie udało się wygrać meczu i przegrały zarówno z gospodarzami (16-10) jak i ze SP z Żółkiewki (8-4) i zostały sklasyfikowane na 5 miejscu. Zawody wygrały dziewczęta ze SP nr.1 w Krasnymstawie.

Drugiego dnia do boju przystąpili chłopcy, którzy najpierw w dramatycznych okolicznościach (dwie dogrywki), przegrali ze SP nr.5 w Krasnymstawie (8:6) a nastepnie zwyciężyli ze SP nr.4 w Krasnymstawie (12:10). W klasyfikacji końcowej zajęli czwarte miejsce. W skład drużyny chłopców wchodzili: Paweł Szafrański, Alan Pawelczyk, Konrad Kowalczyk, Przemek Pomarański, Jakub Szponar, Jakub Skiba, Jakub Kamieniecki, Wojtek Cichosz, Paweł Kłoczek, Grzegorz Korzec, Bartek Włodarczyk i Grzegorz Kwapisz.

Trenerem naszych drużyn był pan Adam Kot, który sprawował również nad dziećmi opiekę podczas wyjazdu.

Autor: Adam Kot