Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Wycieczka do zamojskiego teatru i sali zabaw

W dniu 21 maja, grupa uczniów klas 0-II, uczestniczyła w wycieczce do Zamościa. W jej trakcie oglądały spektakl teatralny "O krasnoludkach i sierotce Marysi", odwiedziły salę zabaw "Jaś i Małgosia" a na zakończenie zjadły posiłek w ulubionym McDonaldsie.

Sztuka teatralna "O krasnoludkach i sierotce Marysi" wystawiana była w zamojskim MDK-u. Wzbudziła u dzieci spory entuzjazm i zainteresowanie. Losy Marysi do tego stopnia zaangażowały widownię, że ta bardzo chętnie wspomagała aktorów śpiewając, krzycząc i wspólnie bawiąc się na scenie. Można powiedzieć, że aplauz nie miał końca.

Następnym punktem programu wycieczki był pobyt w sali zabaw "Jaś i Małgosia". Skorzystały tam z wielu atrakcji: zjeżdżalni, trampoliny, piłeczkowej kąpieli, wspinaczek, tuneli oraz mogły zakupić pamiątki w salonowym sklepiku. Pobyt w tym miejscu dostarczył im wiele radości, opuszczały salę bardzo zmęczone, ale uśmiechnięte.

Ostatnim miejscem które odwiedzili wycieczkowicze był McDonalds, gdzie każdy z uczestników dostał zestaw z niespodzianką, która okazała się miłym akcentem na koniec wycieczki.

Autor: Iwona Jabłońska