Wycieczka do Zamościa na spektakl "Pan Kleks"

Dnia 16 kwietnia uczniowie z klas IV-VI pojechali na długo wyczekiwaną wycieczkę do Zamościa. Głównym celem wizyty był Zamojski Dom Kultury i spektakl wystawiany przez trupę teatralną z Poznania pt."Pan Kleks".

Pobyt w mieście rozpoczęliśmy od wizyty w McDonaldzie. Tam dzieci posiliły się i odpoczęły po podróży. Po posiłku udaliśmy się do centrum miasta, by obejrzeć przedstawienie oparte na książkach Jana Brzechwy o Panu Kleksie. Spektakl był bardzo zabawny, z dużą dozą muzyki i o doskonałych walorach wychowawczych.

Po spektaklu aktorzy przeprowadzili krótkie warsztaty z widzami na temat pracy aktora i przygotowania się do roli.

Uczniowie wrócili z wycieczki rozbawieni i zadowoleni.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Urszula Kamieniecka, Adam Kot, Alicja Solan i Tomasz Wypych.

Autor: Urszula Kamieniecka