Oddział przedszkolny 2015 - finisz modernizacji

Od października realizujemy w naszej szkole projekt "Modernizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych", którego wynikami możemy się już pochwallić. Jego głównym celem jest podniesienie jakości pracy oddziału przedszkolnego poprzez doposażenie go, w celu dostosowania do potrzeb dzieci, w szczególności cztero i pięcioletnich.

W ramach projektu powstał plac zabaw (w trakcie zagospodarowywania), wzbogacony o nowe urządzenia rekreacyjne. Sale, w których przebywają dzieci przedszkolne (w tym sala zabaw), zyskały nowe rolety, meble i wykładzinę. Dzięki funduszom projektu pomieszczenie posiada również nowoczesny sprzęt multimedialny (tablicę elektroniczną, telewizor, radiomagnetofon, komputer, kserokopiarkę).

Maluchom najwięcej radości sprawiają nowe, kolorowe zabawki i pomoce dydaktyczne oraz materiały plastyczne.

W ramach projektu zakupiono też wyposażenie do szatni oraz urządzono estetyczną i nowoczesną łązienkę, dostosowaną do potrzeb dzieci cztero i pięcioletnich.

Autor: Elżbieta Grabek