Ekonomia dla młodszych i starszych - wykłady dr. Andrzeja Kwiecińskiego

Nie jest prawdą, że ekonomia i pieniądz, to tematy nudne i tylko dla wtajemniczonych. Wykłady przeprowadzone przez dobrze znanego nam, stałego gościa naszej szkoły - dr. Andrzeja Kwiecińskiego, udowodniły, że jest wręcz przeciwnie.

W piątek - 26 kwietnia, tuż przed konkursem recytatorskim, spotkał się on z uczniami, przeprowadzając dwa wykłady, które dotyczyły wspomnianych zagadnień: Historia pieniądza (dla klas I-III) oraz Inflacja (dla klas IV-VIII). Oba tematy zostały przedstawione przystępnie i zajmująco. Uczniowie mieli okazję zadawać pytania wykładowcy oraz obejrzeć ciekawe prezentacje. Pierwsze ze spotkań miało też część praktyczną, która zaangażowała najmłodszych.

Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi za poświęcony czas i i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania.