Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Kolejny trudny rok szkolny dobiegł końca. Pożegnaliśmy go jednak w dobrych humorach, chociaż nie obyło się bez wzruszeń. Uroczyste zakończenie miało miejsce 24 czerwca 2022 roku na sali gimnastycznej.

Ceremonię zakończenia roku szkolnego rozpoczęła tradycyjnie Pani dyrektor Barbara Ochniowska odczytaniem listów okolicznościowych i krótkim przemówieniem, w którym podziękowała za cały rok pracy uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty w naszej gminie. Po swoim wystąpieniu oddała głos Panu Wójtowi Gminy Rudnik, Pawłowi Kucharczykowi. Wręczył on stypendia przyznane za bardzo wysokie wyniki w nauce. W tym roku możemy pochwalić się ich rekordową ilością. Był to tylko wstęp do wręczenia pozostałych nagród w poszczególnych klasach. Uczniowie zostali nagrodzeni m. in. za wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach, oszczędznie w SKO i wielu innych kategoriach. Podziękowania otrzymali również rodzice zaangażowani we współpracę ze szkołą.

Po tej części uroczystości nastąpiło oficjalne pożegnanie klasy ósmej. Przygotowała ona część artystyczną podczas której uhonorowała wszystkich nauczycieli, którzy pracowali z nią przez cały okres szkoły podstawowej. Dostali oni słodki upominek, kwiaty a także specjalnie przygotowane na tą okazję ordery. Była to niezwykle wzruszająca część uroczystości. W zasadzie było to już ich ostatnie pożegnanie z nasza szkołą.

Spotkanie uwieńczyło pamiątkowe zdjęcie. Życzymy Wam wszystkim samych sukcesów na dalszych etapach edukacji oraz w życiu osobistym. Mamy nadzieję spotykać się często i już teraz zapraszamy do odwiedzin naszej i już zawsze również waszej szkoły, przy każdej nadarzającej się okazji.