Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia gościliśmy w szkole naszych seniorów. Okazją do spotkania były obchody Dnia Babci i Dziadka, na które zaprosili ich nasi najmłodsi koledzy.

Spotkanie odbyło się w pomieszczeniu świetlicy szkolnej. Dzieci, wraz z rodzicami przyjęli swoich dziadków bardzo miłym i uroczystym przedstawieniem, a po nim słodkim poczęstunkiem przygotowanym wraz ze swoimi mamami. Dziadkowie, z nieukrywanym wzruszeniem, obejrzeli pokaz artystyczny i ze smakiem, wraz ze swoimi wnuczętami, delektowali się ciastkami, herbatą i kawą. Otrzymali też od dzieci upominki, które jeszcze bardziej ociepliły to rodzinne spotkanie. Uroczystość prowadziła pani Elżbieta Grabek.

Nam, pracownikom szkoły, wypada tylko dołączyć, nieco spóźnione życzenia: wielu lat w zdrowiu, zachowania pogody ducha i częstrzych spotkań z dziećmi w naszych skromnych progach. Sto lat!