Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie dzieci z przedszkola ze swoimi babciami i dziadkami.  Uczczono w ten sposób ich święto.

Na początku spotkania pani dyrektor powitała szanownych gości. Zgromadzeni na sali dziadkowie z powodu niskich temperatur nie dopisali, ale z każdą minutą przybywało ich coraz więcej.

Dzieci 4 i 5 letnie w przygotowanym programie artystycznym zaśpiewały piosenki przeplatane recytowanymi wierszami. Duży entuzjazm u publiczności wywoływała ilustracja ruchowa swoich występów przez maluchy. Dziadkowie z dużym zainteresowaniem oglądali popisy wnuków. Żywiołowo reagowali nagradzając je gromkimi oklaskami.

Po części artystycznej dzieci wręczyły dziadkom wykonane własnoręcznie prezenty i złożyły życzenia. Z uśmiechami wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku, były to pyszne ciastka i ciepłe napoje.

Na zakończenie relacji, raz jeszcze życzymy wszystkim seniorom wielu lat w zdrowiu i pociechy ze swoich wnucząt!!! Sto lat!!!

Autor: Teresa Świst