Choinka szkolna

Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez w roku szkolnym jest uroczysta zabawa choinkowa, na której bawią się uczniowie szkoły wraz z rodzinami i zaproszonymi przyjaciółmi.

W tym roku choinka odbyła się 30 stycznia. Tym samym otwierała ona symbolicznie okres ferii zimowych.

Zabawa miała miejsce na sali gimnastycznej, którą udekorowała Rada Rodziców z pomocą uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Pierwsze takty muzyki rozbrzmiały o godzinie trzynastej, tuż po południu, ale zabawa, jak zwykle, rozkręciła się na dobre nieco później, gdy wszyscy goście byli już na miejscu, gotowi do choinkowych tańców. W przerwach zabawy dzieci mogły posilić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem.

Na drugą część choinki przewidziano gwóźdź programu - wizytę świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom długo oczekiwane prezenty. Mikołaj nie zapomniał również o nauczycielach obdarowując ich słodkościami.

Zabawa choinkowa trwała do godziny 19-tej i bez wątpienia stanowiła udany początek ferii zimowych. W imieniu organizatorów dziękujemy za liczne przybycie, pomoc w jej organizacji i dobrą zabawę. Już teraz zapraszamy za rok, na kolejną zabawę choinkową. Obszerną fotorelację znajdziecie poniżej.